Dane kontaktowe

Centrala SFS w Polsce zlokalizowana jest w Poznaniu przy ul. Torowej 6, niedaleko zjazdu z autostrady A2 (Węzeł Krzesiny)

Zapraszamy w godzinach:
Poniedziałek-Piątek: 8:00 do 16:00
Sobota-Niedziela: zamknięte

LEKKA OBUDOWA I DACHY PŁASKIE

Tomasz Nowiński (Region POŁUDNIE)
Tel: +48 508 161 631
Mail: tomasz.nowinski@sfs.biz

Radosław Grotkowski (Region CENTRUM/WSCHÓD)
Tel: +48 501 135 986
Mail: radoslaw.grotkowski@sfs.biz

Krzysztof Podsadny (Region PÓŁNOC/ZACHÓD)
Tel: +48 505 341 384
Mail: krzysztof.podsadny@sfs.biz

FASADY WENTYLOWANE

Daniel Bobiński
Tel: +48 606 912 101
Mail: daniel.bobinski@sfs.biz

BUDOWNICTWO DREWNIANE

Mariusz Pawlak
Tel: +48 606 912 106
Mail: mariusz.pawlak@sfs.biz

PRODUKCJA I MONTAŻ OKIEN

Mariusz Pawlak
Tel: +48 606 912 106
Mail: mariusz.pawlak@sfs.biz

Romuald Rozwadowski
Tel: +48 511 427 611
Mail: romuald.rozwadowski@sfs.biz

ZAWIASY DO DRZWI I OKIEN

Andrzej Krawczuk
Tel: +48 606 912 102
Mail: andrzej.krawczuk@sfs.biz

Przemysław Marjanowski
Tel: +48 690 552 770
Mail: przemyslaw.marjanowski@sfs.biz

OCHRONA PRZED UPADKIEM Z WYSOKOŚCI

Michał Semmler
Tel: +48 502 820 467
Mail: michal.semmler@sfs.biz

KSIĘGOWOŚĆ

Anna Wojtkowiak
Tel: +48 61 660 49 00
Mail: anna.wojtkowiak@sfs.biz

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Rafał Koszorek
Tel: +48 61 660 49 00
Mail: rafal.koszorek@sfs.biz

Michał Chlewicki
Tel: +48 61 660 49 00
Mail: michal.chlewicki@sfs.biz

Wojciech Szutowski
Tel: +48 61 660 49 00
Mail: wojciech.szutowski@sfs.biz

MARKETING

Jakub Górny
Tel: +48 61 660 49 00
Mail: jakub.gorny@sfs.biz

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

CIS COUNTRIES

Борис Климов (Boris Klimov)
Tel: +7 929 548 8640
Mail: boris.klimov@sfs.biz

Глеб Санников (Gleb Sannikov)
Tel: +7 929 548 9400
Mail: gleb.sannikov@sfs.biz

Kontakt

SFS Group Sp. z o.o.
ul. Torowa 6
PL-61-315 Poznan
T +48 61 660 49 00
F +48 61 660 49 10