Kontakt oss

Her er vi

Vi har åpent fra kl 8 til kl 16 man-fredag


Vis større kart

Ta direkte kontakt med en av våre medarbeidere

Teknisk salg

Bjørn Tore Hansen
Tel : +47 413 23 796

BjornTore.hansen@sfs.biz

Teknisk salg

Christian Thams Bjerved
Tel : +47 928 12 327

ChristianThams.Bjerved@sfs.biz

Teknisk salg Stål

Dan Inge Rolland
Tel : +47 951 78 282

daninge.rolland@sfs.biz

Teknisk salg Fasader

Terje Sameien
Tel : +47 995 61 973

terje.sameien@sfs.biz

Teknisk salg Tre

Peter Engstrøm-Øren
Tel : +47 489 96 605

Peter.Engstrøm-Øren@sfs.biz

Teknisk salg flate Tak

Helge Foss
Tel : +47 481 16 625

Helge.foss@sfs.biz

Teknisk salg avd Trondheim

Daniel Oksfjellelv
Tel : +47 489 99 899

Daniel.oksfjellelv@sfs.biz

Lager logistikk

Torbjørn Løvaas
Tel : +47 489 57 793

Torbjørn.løvaas@sfs.biz

Lager Logistikk

Svein Rune Haugen
Tel : +47 489 57 807

Sveinrune.Haugen@sfs.biz

Daglig Leder

Øivind Sæther
Tel : +47 930 43 058

Øivind.sæther@sfs.biz

Adm Logistikk

Otto Jerstad
Tel : +47 948 95 742

Arntotto.jerstad@sfs.biz

Adm Økonomi

Anne Amundsen
Tel : +47 489 57 809

Anne.amundsen@sfs.biz

Kontakt

SFS intec AS
Solheimveien 44
NO-1473 Lørenskog
T +47 67 92 14 40